קורס צלילה – למי זה מתאים

הטיפוסים ההרפתקנים האוהבים לטפס על ג'בלאות, לטייל במדבריות, לרבוץ על שפת הים ולהשתכשך במי הנחלים ומהליכה בטבע ובמיוחד חובבי הים אוהבים מאד לצלול.
העולם המרהיב והמסקרן הקיים מתחת לפני הים מושך פנימה את משפחות יורדי הים לדורותיהם, והם נסחפים ליופי ולגילויים החדשים והמפתיעים.

עולם הצלילה

עולם הצלילה מרתק אנשים רבים ובעיקר את הצעירים שבחבורה שכמהים לעבור את הקורס המרתק ולקבל כוכבי צלילה כמו חבריהם ובני משפחתם.
צלילה היא תחום מסוכן ואין אפשרות לעסוק בו באופן עצמאי ללא למידה בקורס צלילה על ידי מדריכים מוסמכים. רק בוגר קורס שקיבל בסיומו תעודת הסמכה או לחילופין כוכב, תלוי בסוג הקורס, יוכל לצלול על פי הקריטריונים הספציפיים שנקבעו לבוגרי קורס זה. בתקופה הראשונה שלאחר קבלת ההסמכה יכול הבוגר לצלול רק בפיקוחו הצמוד של צוללן מוסמך.
אדם המעוניין לעבור קורס צלילה, חייב לדעת לשחות. רק מי שאינו מפחד מהים ומאד אוהב את המראות שמתחת לפני הים, מתאים מאד לקורס צלילה. היופי האדיר מתחת לפני הים, גורם לצוללנים לרצות לראות שוב ושוב את הדגים המיוחדים, האלמוגים והצמחייה הרבה שגדלה בים האדום.

לימודי צלילה

מתחילים מהקורסים הבסיסיים והחשובים ביותר המועברים על ידי מדריכים מנוסים ומיומנים בעלי הסמכה בין לאומית בתחום זה. כל קורס נמשך כמה ימים והלימודים כוללים מידע רב על חליפות הצלילה, המסכה ותפעולו של מיכל האוויר.
כל פיסת מידע היא אקוטית לצוללן כשהוא יהיה לבד בלב ים ולכן יש לשנן היטב את החומר הנלמד ולהבינו לעומקו. משתתפי הקורסים מקבלים הדרכות על הצלילה ועל חוקי הבטיחות הנוקשים בזמן הצלילה.
במהלך הקורס הם לומדים שיטות צלילה ותרגול של פרקי הזמן שבהם הם שוהים מתחת לפני המים תוך שימוש נכון ומושכל במיכל האוויר. בסיומו של כל קורס מקבלים תעודת הסמכה המאפשרת לצלול לעומק מסוים בארץ ובעולם.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התניות לקורסי צלילה

בקורסים הראשוניים מקבלים בקורס הראשון כוכב אחד ובקורס השני את הכוכב השני. לאחר מכן אפשר כבר לצלול בים הפתוח עד עומק של 30 מטר.
ילדים מגיל 8 ומעלה, יכולים ללמוד את קורס צלילת היכרות
ילדים מגיל 12 ומעלה, יכולים ללמוד קורס צלילה לקבלת כוכב אחד.
ילדים מגיל 12 ומעלה, יכולים ללמוד קורס צלילה לקבלת שני כוכבים.
ילדים שעוד לא מלאו להם 18 , נדרשים להעביר לפני תחילת הקורס, אישור של הוריהם לביצוע הקורס והצהרת בריאות.

קידום תחום הצלילה

מי שתחום הצלילה קוסם לו, יכול להמשיך במעלה הקורסים, להמשיך בהכשרה הבין לאומית למדריכי צלילה ולעבוד בכך בארץ או בחו"ל. לימודי הצלילה בישראל, מתקיימים באילת ובתל-אביב.
אנשים רבים משלבים את תחביב הצלילה בטיוליהם ברחבי העולם. הם טסים לאטרקציות ייחודיות על פני הגלובוס ונהנים ממראות יוצאי דופן ומרהיבים ביופיים.

Posted in קורסי צלילה