המלצות על קורס צלילה באילת

חופשות רבות שמתנהלות ליד חופים קסומים כוללות בדרך כלל פעילות ימית כלשהי, בין אם זה בטן-גב ושחייה ובין אם שיט בסירות, גלישה על גלשנים וחתירה. רוב האנשים אוהבים פעילויות ימיות והגיוון הרב בספורט הימי מאפשר לכל אחד למצוא מה שהוא אוהב ומתאים לו. כבר כמה וכמה שנים תופסת הצלילה את מקומה גבוה בראש סדר העדיפויות של ישראלים רבים, והם טורחים ללמוד קורס צלילה פרטי במקומות המוכרים לנו פה – לחופי הים התיכון או ים סוף. אילת, כמובן, היא המקום המועדף על רבים בגלל השוניות הנפלאות שמחכות לנו שם ומשום שהים עצמו יפהפה ומציע מקום חופשה ייחודי שנותן תחושה של חוץ לארץ.

קראו על נושאים נוספים:

איפה לומדים צלילה?

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

צלילה באילת לילדים

איך לבחור קורס צלילה טוב באמת?

  • לוודא אמינות ואמת בפרסום – כדי לבחור בקורסי הצלילה הטובים ביותר ולהגיע מוכנים לחופשה מומלץ למצוא את השמות האמינים ביותר שאתם יכולים לסמוך עליהם ועל רמת ההדרכה שתקבלו מהם. זכרו כי מועדוני צלילה שמעבירים קורסים ברמות שונות מציגים בדרך כלל את ההסמכות שלהם ואת הקשרים שלהם עם מועדוני צלילה מקצועיים ברחבי העולם. כך שכל בדיקת אמינות שלהם מחייבת בדיקת רקע ולא רק המלצות אישיות. אמת בפרסום מחייבת גם תשאול כדי לוודא שאתם בידיים הטובות ביותר. זכרו שצלילה היא עיסוק נהדר שדורש גם ציות לחוקי בטיחות, ציוד תקין והתנהלות לפי החוק וכללי הזהירות.
  • מקצועיות מוכחת – כבר בשיחה עם אנשי המועדון צלילה או שיטוט באתר שלהם תוכלו לקבל מושג על מידת המקצועיות שלהם. בדרך כלל יהיו הסברים רבים על קורסי הצלילה בגלל המורכבות שלהם, ותקבלו מידע מלא ככל האפשר על הרמות והדרגות, על סוגי הקורסים ועל ההתמחות של המדריכים. חייב להיות גם מידע מלא על סוג ההכשרה של המדריכים ואם תשאלו שאלות בטלפון תבינו מהי רמת הרצינות והמקצועיות מהתשובות שתקבלו, כמו גם מהדרישות שיציבו בפניכם ויוכיחו שמדובר באנשי מקצוע.
  • המלצות במדיה החברתית – ניסיון אישי של גולשים במדיה החברתית הוא משהו שקשה לאמוד אותו אם לא מקבלים את כל המידע הנחוץ. לכן, כאשר אתם פונים ברשת החברתית לאנשים ומבקשים המלצות בקשו לקבל כמה שיורת פרטים בעיקר על סוג קורס צלילה והתנאים שבהם עברו אותו. זה חיוני משום שאם מישהו עבר קורס צלילה כמבוגר ואתם מחפשים קורס צלילה לילדים זו לא אותה חוויה וגם לא אותה רמה, מלבד האמינות והמקצועיות. כמו כן, המלצות קצרות בסגנון "היה סבבה וקל מאוד לצלול" לא ממש נותנות לכם מידע מלא, לכן נסו לקבל כמה שיותר פירוט, אולי אפילו בפרטי. אל תהססו לשאול כמה שיותר שאלות כדי להבין את חוות הדעת במלואה.
  • חברים טובים שאתם מכירים אישית – הכוונה לחברים שאתם יכולים לסמוך על דעתם ועל הערכתם. חברים שהניסיון שלהם בזמן אמת היה חלק מההווי שלכם ואתם ליוויתם אותם כפי שהם התמודדו עם האתגר. קורס צלילה שהם עוברים במקומות שונים יכול לספק לכם את המידע שנחוץ לכם מזוויות שונות וכך תוכלו להבדיל בין הפרטים שאינם נחוצים לכם לפרטים שכן. כך תוכלו גם לדעת בוודאות עד כמה החוויה יכולה להיות דומה לשלכם, בהתבסס על ההיכרות שלכם עם יכולת ההערכה שלהם.
  • ביקורות וכתבות בתקשורת – לפעמים מגיעים לקורסי צלילה ולמקומות מעניינים רק משום שקראתם עליהם בתקשורת, במדיה החברתית, ראיתם סרט או סרטון יוטיוב של מישהו וזה עורר בכם את החשק. זה טוב משום שזה פתח אתכם לאפשרויות, אבל אל תוותרו על השוואת מקומות שונים ומידע שתקבלו מהם כדי להיות בטוחים בקורס הצלילה הזה.

 

Posted in בלוג