סיבות ללמוד צלילה דווקא באילת

אילת היא אחת הערים היפות ביותר בישראל, עיר נופש מדהימה על חופי הים האדום, נופים משגעים ואווירת חופש כל השנה. השמש יוקדת בה במשך רוב ימות השנה, מזג אויר מצויין, שפע של מלונות, אכסניות, אטרקציות תיירותיות, מסעדות, מקומות בילוי רבים והכול ללא מע"מ.
מי שמתכנן לרדת דרומה כדי לעבור קורס צלילה חושב מיד גם על כל הנושא הלוגיסטי של מקום לינה לימי הקורס, המתאימים בעיקר לאורח החיים של צעירים ושהמחיר והתנאים יהיו סבירים וישלימו את החוויה המעצימה של קורס הצלילה באילת.

סיבות ללמוד צלילה דווקא באילת

  • החופים היפהפיים בנקודה הדרומית ביותר של ישראל, סוחפים את חובבי הים לצלול בים סוף המיוחד, המכיל בקרקעיתו מבחר עצום של דגים בשלל גדלים וצבעים, צמחיה מרהיבה ואלמוגים מרתקים, הנוף הפראי הוא חגיגה לעיניים. הנוף והטבע המקסים מהווים את הסיבה הראשונה והמובילה ללמוד צלילה דווקא באילת. אין עוד מקום בישראל בו אפשר לראות את הטבע התת ימי במלוא הדרו כמו באתרי צלילה באילת.
  • רוב האכסניות מרוכזות במרכז העיר. כדי להגיע לחופים המרוחקים יש צורך ברכב, במונית או בהסעה מסודרת של בית המלון. אכסניות שגילו את פוטנציאל הלקוחות המגיעים לאילת כדי ללמוד צלילה מאפשרות הסעות סדירות לחופים הלוך וחזור כדי שהלקוחות ישהו באכסניה שלהם, וכך ההסדר נוח מאד ומקל מאד על הניידות ביום יום, מועדוני הצלילה הם בעלי נגישות מקסימלית כך שאין צורך לסחוב ציוד כבד הלוך וחזור.
  • באכסניות הציבוריות פוגשים צוללנים נוספים שהגיעו לעיר לקורסי צלילה, חלקם גם ישן יחד בחדרים הגדולים, דבר המפחית בעלויות השכרת החדרים. הפגישות המרתקות בעיר הדרומית של אנשים מכל העולם, דוברי שפות שונות יוצרת נושאי שיחה מעניינים ואוירה ייחודית ובין לאומית.
  • אפשר לשכור חדרים נוחים שיש בהם מטבחון כדי לא ללכת כל יום למסעדות היקרות, מזגן שיצנן את הצוללנים בחום הכבד וטלוויזיה כולל כבלים להעברת שעות ההמתנה בין שיעור צלילה אחד למשנהו. למידע נוסף אודות לינה באילת לחצ/י כאן.

מקצועיות בקורסי צלילה באילת

  • קורסי הצלילה נמשכים כבר שנים והחברות מקפידות מאד על חליפות, מסכות ובלוני חמצן תקניים לכל משתתפי הקורסים. הציוד נבדק מעת לעת על פי דרישות התקן כך שיהיה שמיש ובטיחותי.
  • המועדונים מקדישים מחשבה לקהל הלקוחות ולכן אפשר למצוא בהם חדר מקלחות ושירותים נוחים, לוקרים, חדרי לימוד נוחים ומאובזרים לרווחת הציבור.
  • בין נושאי הלימוד ברוב קורסי הצלילה קיימת גם צלילת לילה מרתקת במיוחד. בעת קבלת ההחלטה על מיקום הקורס, גם נתון זה הוא שיקול משמעותי.
  • רוב המדריכים המלמדים צלילה באילת הם ותיקים, בעלי ניסיון רב ומוסמכים על ידי האיגוד הבין לאומי לצלילה כך שההרגשה היא שהצוללנים בידיים טובות ומקצועיות .

מי שאוהב את הים ומעוניין בעתיד לצלול ברחבי העולם מחפש מקומות קסומים מתחת לפני הים ובאילת בכל צלילה רואים תופעות חדשות, מדובר בחוויה מעצימה שאין לה אח ורע במקומות אחרים בישראל.

Posted in קורס צלילה באילת