קורס צלילה פרטי באילת

אם הגעתם לעמוד הזה, ודאי כבר התנסיתם בצלילת היכרות באילת או שאתם נמצאים בשלב הבירורים לגבי קורס צלילה באילת שהכי מתאים לכם ולצרכים שלכם.

אין ספק, כי אחרי שתבחרו את הקורס שמתאים לצרכים שלכם תמצאו את עצמכם בתוך אחת החוויות המסעירות, המעניינות, המרגשות והמרהיבות ביותר שתעשו בחייכם. כנראה שגם מהר מאוד תמצאו את עצמכם מתמכרים והופכים את הצלילה לתחביב מרכזי שלכם, כמו שקרה ועדיין קורה לצוללים אשר החלו להתנסות בחוויה הזו.

קיימים כל מיני סוגים של קורסים אותם אנו מעבירים על בסיס שוטף במועדון צלילה באילת נאוטילוס החל מקורס צלילה מים פתוחים המכונה גם קורס כוכב אחד, קורס צולל מים פתוחים מתקדם לקבלת כוכב שני, קורס סקובה דייבר שנחשב לקורס בסיסי, קורס עם התמחות בניווט. כל אחד מהקורסים האלה יכול להתבצע גם בקבוצה וגם בצורה פרטית אחד על אחד עם המדריך.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

למי זה מתאים?

קורס צלילה פרטי באילת מתאים לאנשים שאפתנים, ספונטניים, שלא יכולים להגדיש 5-7 ימים ברצף, שלא מסתפקים בהישגים בינוניים, עם ציפיות גבוהות מעצמם אשר רוצים לקבל את הקורס בצורה הכי מקצועית, מדויקת, קפדנית כדי שיוכלו להרגיש בטוחים לצלול לאחר הקורס ללא ליווי של מדריך בכל מקום בעולם. מכיוון שבקורס רגיל בו יש כמה משתתפים בדרך כלל עד 6 בקבוצה, כל משתתף מבין את הדברים בקצב שלו, הקורס הפרטי בא לתת מענה למי שמחפש הדרכה צמודה וקשובה ללא התעקבויות שלא קשורות אליו.

בנוסף, קורס זה מתאים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז שלא מצליחים להביא את עצמם לידי ביטוי בקבוצה, למבוגרים הזקוקים לקצב הדרכה איטי או למי שמחפש הדרכה אישית ברמה הכי גבוהה שאפשר לצד שירותיות ומקצועיות לאורך כל התהליך. מי שמחפש שכל תשומת הלב במהלך הקורס תופנה אליו ומודע לעובדה שבקבוצה הוא לא יקבל מענה מלא לצרכים שלו, זה בדיוק הקורס המתאים עבורו.

מהם היתרונות של קורס צלילה פרטי?

למעשה מדובר על קורס צלילה פרטי באילת שהוא נטו מותאם לצרכים שלכם וזה כמובן היתרון שלו בין אם זה לאופי שלכם, לקצב ההתקדמות שלכם, לזמן שיש לכם לקבלת המידע וגם אחר כך הצלילות עצמן מותאמות לרצונות שלכם. כמובן שתוכשרו בצורה מקצועית ותדעו את כל הידע והכלים שאתם חייבים בכדי להיות צוללים מקצועיים ממש בעתיד הקרוב, אבל התכנים מותאמים אליכם ולקצב ההתקדמות שלכם. בנוסף, תלוו לאורך כל התהליך על ידי מורה פרטי מקצועי שיסייע לכם ברכישה והתאמה של הציוד.

ניתן לברר על קורס צלילה פרטי בטלפון 054-9705545
או לחלופין להשאיר את הפרטים שלכם דרך האתר ואחד מהנציגים של המועדון יחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות.

Posted in בלוג