צלילה משפחתית באילת

מעטים הם הרגעים במהלך השנה שאנו חווים ממש כל המשפחה ביחד. בסופו של דבר, לכל אחד יש את החיים שלו, ולא תמיד כולם יכולים להגיע לכל האירועים, השמחות, ימי ההולדת והחגים.

חופשה משפחתית באילת היא בהחלט הזדמנות מדהימה לכנס את כולם גדולים וקטנים, ליצור חוויות משותפות לילדים ולמבוגרים כאשר אחת הדרכים היותר מיוחדות לעשות זאת היא על ידי צלילה משפחתית באילת במועדון הצלילה נאוטילוס רד סי. מגיל 8 ואילך כל אדם בריא יכול לצלול מה שנקרא צלילת היכרות או צלילת חוויה.

אילת נחשבת לאתר צלילה עם שם בינלאומי כאשר זנים מסוימים של אלמוגים ודגים, ייחודיים לים סוף. הטמפרטורה נוחה, המים צלולים והנוף עוצר נשימה ממש.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מהי צלילת היכרות?

בשונה מקורס צלילה הנמשך כמה ימים המשלבים לימודים פרקטיים ומעשיים באופן אינטנסיבי במטרה שנוכל לצלול באופן עצמאי או עם מדריך, צלילה משפחתית באילת היא צלילה המאפשרת לנו לחוות את העולם התת ימי הקסום מבלי לעבור קורס הדרכה שלם. צלילת חוויה מתבצעת עם מדריך צמוד ומקצועי כאשר המדריך מסייע לכל הלוקחים חלק בחוויה לשים את הציוד, להתכונן, להתארגן וכך יחד כולם יורדים למעמקי המצולות וחווים את העולם התת ימי: אלמוגים בשלל צבעים, דגים, שוניות ועוד…

צלילת חוויה באתר המערות

בשונה מחוף אלמוג שמאפשר להיחשף לאלמוגים ולשוניות רק לאחר שנכנסים פנימה לעומק, באתר המערות אפשר להנות מצלילה רדודה ורגועה המתאימה גם למבוגרים וגם לילדים החל מגיל 8. זו הסיבה שבחרנו במרכז שלנו דווקא באתר האתר המערות כדי שכל הלוקחים חלק בדבר יוכלו להנות ולצבור ביטחון תוך כדי התהליך. בצלילה ניחשף לדגי שונית, להקות דגים, שוניות ואלמוגים בשלל צבעים. מדובר בחוויה המשלבת את כל החושים, משהו שגם הילדים וגם המבוגרים לא ישכחו כל כך מהר.

כמה זמן ואיך זה מתבצע?

צלילת ההיכרות נמשכת בין שעה וחצי לשלוש שעות כאשר לכל צולל מוצמד מדריך מוסמך. במרכז הצלילה המקצועי נאוטילוס תקבלו חליפות צלילה מקצועיות, מסיכות וסנפירים על פי מידה. לאחר ההתאמה נשב יחד כולם לתדריך קצר, נתנסה בנשימות ונלמד בקצרה איך מתקשרים במעמקי המצולות. כאמור, לאחר מכן לכל צולל יוצמד מדריך של מרכז הצלילה ובהדרגה נתחיל להתרחק מהחוף. ניתן לתעד את החוויה עם שירות ייחודי של צילום תת ימי מקצועי מתחת למים, התמונות שיוצאות מרהיבות ביופיין וכך תמיד תוכלו להיזכר בצלילה שכל המשפחה עשתה יחד באילת.

שנירקול במקום צלילת היכרות

מי שעדיין לא מרגיש בטוח או שמצבו הבריאותי לא מאפשר זאת, יוכל לקחת חלק בחווית שנירקול שהיא לא פחות מהנה וכיפית עם מדריך מקצועי ללא הציוד שלעתים נראה מסורבל בפעמים הראשונות. הפעילות תכלול שחייה לאורכו של אתר המערות עם מסיכה, סנפירים, שנורקל וחליפת צלילה. שתי הפעילויות כוללות הסעות מסודרות מהמועדון לאתר הצלילה ולמועדון חזרה.

לסיכום, צלילת היכרות לכל המשפחה היא ללא כל ספק חוויה מרגשת, צבעונית, ייחודית, מסקרנת ומגבשת שכל המשפחה יכולה לעשות ביחד.

Posted in בלוג