צלילה באילת לילדים

פעילויות ימיות הן בדרך כלל הפעילויות שילדים אוהבים הכי הרבה, גם עם עצמם וגם עם המשפחה. למעשה, זוהי הפעילות הכי מהנה למשפחה בכלל, ולכן אין פלא שרוב החופשות המשפחתיות הן לאתרים שיש בהם ים ומקווה מים שבהם אפשר לבצע שלל פעילויות ספורט ימי. צלילה הופכת להיות אחת מהן. צלילה נחשבה זמן רב לתחביב למבוגרים ואכן הם מעוררים את קנאת הילדים שרוצים להיות בדיוק כמוהם, ולאחר סרטי דיסני המרהיבים עם סיפורים כמו להציל את נמו או סרטי טבע אחרים שמציתים את הדמיון, ילדים מגלים הרבה יותר התעניינות בפעילות ימית שכזאת ומצטרפים אליה בחדווה. היום תוכלו למצוא קורסי צלילה לילדים ברמות שונות ולהתחיל בהיכרות הזאת כבר בגיל 8, כאשר קורס צלילה מלא ראשון אפשר לעבור כבר בגיל 12. נאוטילוס מציעה קורס צלילה באילת לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים ולפי רמות שונות.

מהם היתרונות של קורס צלילה לילדים?

  • הרחבת האפשרויות שלהם לפעילות ספורט ימי מהנה שאפשר לעשות עם בני משפחה וחברים לצלילה.
  • חיזוק הביטחון העצמי במהלך גיל ההתבגרות, גיל שדורש עמידה באתגרים ומתגמל אותם בהתאם להישגים האישיים שלהם. צלילה היא ספורט מעצים לגמרי שבו הם מגלים על עצמם דברים חדשים ומפתחים מיומנויות אישיות.
  • ספורט שמחזק את הגוף ואת הבריאות, בעיקר בגלל השהייה באוויר הפתוח לאחר שעות רבות של ישיבה מול מסכי הטלפון והמחשבים.
  • לימוד והיכרות עם התחום הימי והתת ימי, שכולל גם טבע וצמחייה, בעלי חיים וגם ענפים שלמים כמו שיט ודיג.
  • תחביב לכל החיים – בדרך כלל מי שנכבש על ידי קסמי הים ממשיך הלאה גם ליהנות מספורט ימי בכלל ומצלילה בפרט בקורסים למתקדמים. בכל מקרה, היכרות עם עולם הים הוא העשרה נהדרת לכל מי שרוצה למצוא תחביב שאפשר לעסוק בו כל החיים בקלות וללא השקעה כספית ניכרת.

 

 

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

 

אולי יעניין אתכם נושאים נוספים:

 

מה לומדים בקורסי צלילה לילדים?

קורסי צלילה לילדים מיועדים רק למי שיש לו אישור הורים לכך ובריאותו תקינה. ילדים יכולים ללמוד בקורס צלילה בדרגת כוכב אחד עד עומק 18 מטר מגיל ,12 אבל יכולים להתחיל בפעילות לימוד הבסיס של צלילה ומשחקי צלילה כבר מגיל 8 בבריכה במים רדודים ובטוחים. ילדים חייבים להביא הצהרת בריאות חתומה כתנאי בסיסי לקורס הצלילה.

  • שלב הלימוד התיאורטי הבסיסי בצורה שהם יכולים להבין ולחזור על ההנחיות. שיעור זה נותן להם מידע על ציוד הצלילה והשימוש בו, כיצד לתקשר מתחת למים ולסמן על מצוקה, כיצד לצלול בפועל ולתכנן אותה נכון, כיצד להתנהג מתחת למים ומעל המים בצורה בטוחה וזהירה מבלי לסכן את עצמם ואת החברים לצלילה.
  • שלב שני של צלילה אמיתית בהדרכה ובפיקוח מלא, כך שהם מתרגלים את ההוראות ואת התרגולת הנחוצה לצלילה במים רדודים.
  • צלילה אמיתית שתהיה בים שבה מכירים יותר לעומק את הצלילה.

צלילה לילדים

קורסי צלילה לבני נוער

רוב הסיכויים הם שמי שנכבש על ידי קורסי הצלילה מגיל צעיר ירצה להמשיך לצלול עוד לעומק וימשיך לפי החוק לקורס צלילה כוכב שני לעומק של 30 מטר, שאותו אפשר לעבור רק מגיל 15. כל הקורסים מכניסים את הנוער יותר ויותר פנימה להתעניין בעולם הים, ולמרות שאין הבדל בין הקורסים למבוגרים ולילדים עדיין המדריכים שמעבירים את הקורסים לילדים עושים זאת בצורה חווייתית כך שהילדים נהנים מהרפתקה וממשחקי צלילה בכל גיל. זה בוודאי יכול לשמש להם חוויה חד פעמית נהדרת אם יסתפקו בכך או התחלה נפלאה לפעילות מהנה לכל החיים. אם רוצים לעשות את זה הכי כיפי, כדאי לעבור את הקורס הזה במקום שבו גם מבלים חופשה, בארץ זה בדרך כלל באילת, ולשלב את זה עם פעילות לכל המשפחה.

Posted in בלוג