צלילה באילת בסוכות

חג הסוכות הוא הזדמנות נפלאה להתנסות באחת החוויות המרגשות, הפסטורליות והמהנות שקיימות – צלילה באילת בסוכות. זו ההזדמנות של כולנו לשים את הטלפונים, האייפדים, המיילים, הווטצאפים והלפטופים בצד, להתחבר אל הטבע במלוא עוצמתו ולחוות חוויה שהיא פשוט בלתי נשכחת, מלאה בצבעים מצד אחד ושקט מופלא מהצד השני.

אפשר לרדת לאילת כל המשפחה ביחד בטיסה, ברכב או באוטובוס, להנות מצלילת היכרות חוויתית עם מדריך, להתארגן כמה חברים טובים ולקחת חלק בקורס צלילה או אפילו סתם לשנרקל בהנאה. צלילה באילת היא הזדמנות להתנסות בכמה מאתרי הצלילה היפים ביותר בעולם, להיחשף למגוון עצום של אלמוגים, שוניות ודגים, לחוות את עולם המים מזווית קצת אחרת ולהתכנס לשקט המהפנט שבמעמקי ים סוף המהמם. דרך מרכז הצלילה אפשר להתרשם ממגוון של דילים והצעות הכוללים לינה, הסעות, ציוד והדרכה מקצועית צמודה, כמובן בהתאם לסוג הצלילה שאתם בוחרים ומתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

בחג הסוכות מזג האוויר מתחיל להיות באילת ממש נעים, כבר לא קר מאוד ועדין זה לא החום של יולי אוגוסט באילת, ככה שזו תקופה נפלאה להתנסות בחווית הצלילה מכל הבחינות.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אילו אופציות צלילה קיימות בחג הסוכות?

צלילת חוויה, צלילת היכרות, צלילה בקבוצות – צלילה הנמשכת מספר שעות בודדות אותה ניתן לבצע כל המשפחה ביחד ולהתנסות בחווית הצלילה במלוא עוצמתה. לכל צולל מוצמד מדריך צלילה מקצועי. בנוסף, כל צולל מקבל ציוד מקצועי חדיש ומלא כולל הדרכה מדויקת לגבי מה בדיוק צריך לעשות לפני, תוך כדי מתחת למים ואחרי, כאשר הצלילה לרוב מתבצעת באתר המערות בו רמת הנגישות נוחה וקלה יחסית לצוללים מתחילים ומתאימה לכל גיל.

קורס צלילה מקצועי – קורס המעניק תעודת הסמכה בינלאומית של PADI. בקורס מקבלים ציוד צלילה מקצועי וחדיש, מצפן, מחשב צלילה, פנסי צלילה ועוד. יש כל מיני סוגים של קורסים עליהם מפורט ביתר דיוק באתר כמו למשל קורס צלילה מים פתוחים כוכב אחד, קורס צלילה מים פתוחים מתקדמים – כוכב שני ועוד…

שנירקול מודרך – דרך קצת אחרת וקלה יותר לחוות את חוויית הצלילה, ללא ציוד כבד, אלא עם שנורקל, חליפת צלילה, סנפירים ומסיכה בלבד. השנירקול מתאים הן לילדים והן למבוגרים וניתן גם לשלב אותו ביחד עם צלילה חוויתית קבוצתית.
צלילה חוויתית לכל המשפחה – מי שלא רוצה לקחת את הקורס הארוך הנמשך כמה ימים וכולל התנסות מעשית ולימודים פרקטיים, יכול להנות מצלילה חוויתית בקבוצות. לכל צולל מוצמד מדריך מקצועי כאשר ניתן לצלול החל מגיל 8.

לסיכום, חג הסוכות הוא הזדמנות מופלאה לארוז כמה דברים במזוודה, לקחת את כל המשפחה או לרכז כמה חברים טובים ביחד ולצאת למסע קסום ונעים מתחת למים, חוויה בלתי נשכחת לכולם.

Posted in בלוג