קורס צלילה כוכב 1

כל מה שרציתם לדעת על קורס צלילה כוכב 1

כאשר אדם או קבוצת אנשים מסתקרנים לגבי העולם המופלא שכולו חיים במעמקי המצולות ומתחילים לברר על קורס צלילה, הם מיד נתקלים במושג ״קורס צלילה כוכב 1״. מה זה אומר? קורס צלילה כוכב 1 הוא בעצם סוג של כינוי שהתגלגל עם השנים ונתפס על שמו של הקורס ״קורס צולל מים פתוחים פאדי״. קורס צולל מים פתוחים נבנה על ידי ארגון צלילה הקיים כבר 50 שנה ומועבר על פי כללים וסטנדרטיים המוכרים בכל העולם במטרה לאפשר לחניך בסיומו של הקורס לצלול עם בן או בת זוג, ללא ליוווי של מדריך מקצועי על כל המשתמע מכך באתרי צלילה בכל העולם ולא רק כאן בישראל.

אנו מועדון הצלילה נאוטילוס רד סי מעבירים ״קורס צולל מים פתוחים פאדי״ המכונה בארץ גם כוכב 1. הקורס אינו שווה ערך לקורס כוכב 1 אלא הוא הרבה יותר מזה. מה זה אומר?

קורס "צולל מים פתוחים פאדי"(המוכר בישראל בשם כוכב 1 וזה לא ממש השם שלו והוא לא לגמרי שווי ארך) זה הבסיס, זה קורס הכי חשוב שממנו מתחיל להיבנות צולל, אפשר להשוות אותו לבסיס של בניין, אם בסיס חזק בניין עומד.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

קורס צלילה כוכב 1

קיימת גישה לא ממש נכונה לקורס זה כמו לקורס נהיגה, שקורס זה בשביל "להוציא" רישיון. זה לא ממש נכון העניין הוא לא לעבור או להיכשל אלא להבין את היסודות הפשוטים של חלק עיוני ולרכוש כישורי והרגלי צלילה נכונים כי בסוף הקורס ההסמכה שמקבלים מאפשרת לצולל לצלול לעומק עד 18 מטר עם בן זוג ולא חובה בפיקוח של מקצוען בכל העולם! ועם זה צולל יוצא לדרך ללא "נהג מלווה" למשך כמה חודשים הראשונים.

תעודה צולל מים פתוחים פאדי היא בינלאומית שמאפשרת לצלול בכל העולם ולא רק בארץ איפה שקיים חוק של 12 צלילות ( לפי חוק צלילה בשביל להשכיר ציוד ולצלול עצמאית בישראל לצולל מוסמך צריך להיות 12 צלילות רשומות ביומן צלילה) כשאר בסוף של קורס צולל מים פתוחים יש רק 6 צלילות, זאת אומרת צולל חייב לצבור עוד 6 צלילות על מנת שיוכל לשכור ציוד ולצלול באופן עצמאי עם בן זוג ללא פיקוח של מקצוען.

יש מועדונים עם תפיסה כזאת, שאחרי קורס צולל מים פתוחים (כוכב1) חניך גם ככה לא יצלול ללא ליווי של מדריך ותהיה לו הזדמנות "להשתפר" ובעצם להשלים את החוסרים בקורס צלילה כוכב שני. אנחנו לא חולקים בגישה כזאת ומאמינים כי צולל מים פתוחים פאדי צריך להיות צולל עצמאי לכל דבר האם זה תכנון של צלילה, רמת איזון גבוהה וטכניקת תנועה במים, ידע בפתרון בעיות, מודעות לסביבה, ידע מספיק בתחזוקה ושמירה על ציוד צלילה. בגלל זה אנו מועדון צלילה באילת המלמד לפי שיטה של ארגון צלילה פאדי הארגון הגדול בעולם, שיטה מדעית שהוכיחה את עצמה במשך 50 שנה בכל העולם!

Posted in בלוג