קורס צלילה באילת בפסח

פסח זו הזדמנות מצוינת לרדת לאילת, ליהנות מהשמש ולבצע קורסי צלילה.
רבים מאוהבי הים, הם בעלי כוכבי צלילה או לחילופין מעוניינים להגשים את חלומם וללמוד קורס צלילה מקצועי כדי ליהנות מהמראות היפהפיים מתחת לפני הים.
בנאוטילוס רד סי תמצאו קורסים מקצועיים ללימוד רזי הצלילה, בדרגות שונות המתאימים לכולם. בכל קורס לומדים מעבר להתנהלות במים גם ידע בסיסי באפשרויות ההצלה במצבי חירום ונושאים אקוטיים נוספים המשמשים את הצוללנים במצבים שונים.

נקודות אקוטיות:

  • כל המדריכים שלנו משויכים לארגון הצלילה הבין-לאומי PADI.
  • ילדים ונוער עד גיל 18, יוכלו להשתתף בקורס אם יעבירו אישור בכתב מההורים המאשרים זאת.
  • אנשים מעל גיל 45 חייבים באישור רופא צלילה.
  • כל משתתף חייב לרכוש פוליסת ביטוח ייעודית לצלילה.
  • יממה לאחר הצלילה אסור לטוס.

קורס למתחילים – קורס צלילה סקובה דייבר

קורס צלילה SCUBA DIVER הוא טבילת הים הראשונה כצוללן, זהו הקורס הראשוני שהוא בסיס לתחום זה המתאים לגילאי 12 ומעלה ונמשך כיומיים וחצי.

תרגילי הצלילה היסודיים, מכירים את כל פריטי ציוד הצלילה ואת אופן לבישתם . בוגרי הקורס בהצלחה יקבלו תעודת מוסמך סקובה דייבר, המקנה לבעלי תעודה זו אפשרות לצלול בארץ ובעולם, בליווי צולל מקצועי בלבד, עד עומק של 12 מטר.
עלותו של הקורס כ – 700 ₪ והוא כולל את ההסעות למועדון הצלילה בחוף קורל באילת, ציוד צלילה ראשוני, ספרי לימוד, יומן צלילה ותעודת גמר.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

קורס צלילה באילת

 

קורס כוכב אחד – צלילה במים פתוחים

כל מי שחולם על כוכב אחד בצלילה, זו ההזדמנות בחופשת הפסח הקרבה לעבור את קורס הצלילה במים פתוחים שנמשך חמישה ימים, שיקנה לבוגריו את הכוכב הראשון והנכסף.
גם קורס זה מיועד לגילאי 12 ומעלה, עלותו כ – 1200 ₪ ובוגרי קורס זה יוכלו בסיומו לבצע צלילות עצמאיות בזמנם החופשי עד עומק מקסימלי של 18 מטר.
נאוטילוס רד סי מעניקה מעטפת מלאה למשתתפי הקורס והיא כוללת ציוד צלילה, ביטוח צלילה והסעות מרחבי אילת למועדון הצלילה.

קורס כוכב שני – צלילה במים פתוחים – קורס מתקדם

מי שכבר למד צלילה ומחזיק בכוכב אחד, מחכה כבר לרגע שיוכל להתקדם לכוכב נוסף. פסח זה הזמן להגשים את המטרה ולהירשם לקורס המתקדם באילת.
משתתפי הקורס מקבלים ידע רב בכל נושא הצלילה, צלילת לילה, צלילה לתוך ספינות טרופות בלב ים ניווט במעמקי הים וביצוע צלילות עד עומק של 30 מטר .
הקורס פתוח לגילאי 15 ומעלה, וכולל תעודת הסמכה, ספרי לימוד, הסעות מהעיר למועדון הצלילה ציוד צלילה. מי שיסיים את הקורס בהצלחה יקבל את הכוכב השני !ואת תעודת ההסמכה.
הצעירים בגילאי 15-12 שמעוניינים להתקדם, יכולים כשלב ביניים לבצע קורס בן יומיים – צולל מתקדם הלמידה היא עומק של 21 מטר ועם קבלת התעודה אפשר לצלול בכל מקום בארץ ובעולם עד עומק של 30 מטר.
קורסים מרתקים נוספים הם צלילה אל ספינות טרופות וצילום תת ימי.
ההרשמה בעיצומה ואתם מוזמנים להצטרף לחוויה המרתקת במעמקי הים.

Posted in קורס צלילה באילת