איך לבחור מועדון צלילה?

מחפשים מקום לעבור צלילה מודרכת באילת? בין אם אתם מתעניינים לגבי קורס מלא מים פתוחים, קורס מתקדם, קורס ניווט או צלילת היכרות, הטקסט הבא יסייע לכם לבחור את מועדון הצלילה המושלם לפי הצרכים שלכם…

 

  • מיקום – באילת יש חוף דרומי (אלמוג) וחוף צפוני. יש מועדונים הממוקמים על חוף אלמוג, יש כאלה שממוקמים בעיר ויש מועדונים בחוף הצפוני. למי שמשלב את קורס הצלילה עם חופשה , יש חשיבות מכרעת למיקום המועדון. בחירה במועדון בחוף הצפוני תחייב אתכם בכל פעם להוציא רכב או להיעזר בתחבורה ציבורית בכדי ליהנות מגישה לחופים השונים, לצאת למסעדות ושאר אטרקציות. לעומת זאת מועדונים הממוקמים בחוף הדרומי יאפשרו לכם לשלב את חוויית הצלילה יחד עם בילויים ולא צריך לבזבז זמן, להוציא את הרכב מהחניה. לכן, לפני שאתם בוחרים מועדון צלילה באילת בדקו היכן בדיוק ממוקם המועדון.

 

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

  • ניוד – בחרו במועדון המספק מענה למגוון של אתרי צלילה באילת וכי יש גישה נוחה גם מחוץ לאזור הצלילה של המועדון עצמו. מועדון שמחזיק רכב יאפשר לכם להנות מנגישות למגוון של אתרי צלילה ולא להיות מוגבלים רק באתר שממוקם בסמוך למועדון.

מידע על קורס צלילה כוכב שני

  • הסעות בתשלום או לא – לא בכל מועדון צלילה, ההסעה כלולה במחיר של הקורס. לעתים תצטרכו לשלם על כל נסיעה לאתרי הצלילה ולכן כדאי לבדוק זאת. זו גם הסיבה שלא מומלץ להתפתות למחירים נמוכים שכן לרוב זה מעיד על כך שאתר הצלילה לא מחזיק ברכב ואז זה מגביל אתכם מבחינת החשיפה למגוון של אתרי צלילה.

מידע על קורס צלילה כוכב אחד

  • ציוד – ברוב המועדונים עושים עם אותו הציוד את כל סוגי הצלילות בין אם זה קורס צלילה, צלילת היכרות או צלילת מודרכת. למעשה, יש מועדונים שמחזיקים בציוד ומשכירים אותו לכולם, גם למי שלאו דווקא לוקח חלק בקורסים השונים. ברגע שהמועדון מספק גישה בלתי מוגבלת לציוד לכל המטרות, הציוד נשחק מה שפוגע בציוד ואז גם באיכות הצלילות. לכן, מומלץ לבחור במועדון שמפריד בין ההשכרות ושומר את הציוד עבור הקורסים המקצועיים.

 

  • גודל קבוצות- מומלץ לבחור במועדון צלילה המעביר את הקורסים בקבוצות קטנות של עד 4 אנשים. בצורה כזו כל חניך יוכל להנות מיחס המותאם אליו באופן אישי לפי הצרכים שלו.

 

  • רמת זמינות – ככל שיהיה לכם קל יותר לתקשר עם האנשים המארגנים את הקורס הן לפני ההרשמה לקורס, הן תוך כדי והן בזמן הקורס, כך יהיה לכם הרבה יותר קל בקורס עצמו. בחרו במועדון עם רמת זמינות גבוהה, כזה שמאפשר יצירת קשר בכמה אמצעי תקשורת כמו למשל טלפון, הודעות ווטצ’אפ, פייסבוק ומייל.

 

  • המלצות באינטרנט – מכיון והיום אחוז גבוה מהמידע שאנו מחפשים נגיש לנו ברשת האינטרנט, בהחלט אפשר להיעזר במידע הזה ולאסוף המלצות אמיתיות מגולשים שחוו את קורס הצלילה במועדון מסוים. תוכלו להיכנס למשל לאתר של Trip Advisor ולקרוא על המלצות במועדוני צלילה ספיציפיים, להתרשם מתגובות שאנשים רושמים בפייסבוק או להיעזר בגוגל על ידי הכנסת מילות מפתח רלוונטיות כמו ״מועדון צלילה מומלץ״ או ״קורס צלילה מקצועי״.

 

מה שבטוח, סקר שוק קצר יסייע לכם בתהליך הבחירה של מועדון צלילה מקצועי הפועל על פי כל כללי הבטיחות, מעביר את התכנים בצורה יסודית, מספק ציוד איכותי ומקצועי לצד הנאה מרבית וכייף.

 

Posted in בלוג