קורס צלילה מזורז

אין ספק כי אחת החוויות היותר כייפיות, מעניינות ומרגשות שאפשר לחוות במהלך החיים היא לקחת חלק בקורס צלילה. עולם שלם מלא בצבעים, בעלי חיים, צמחייה ופלא מחכה לכם שם מתחת למים, ממש כמו שזה נראה בסרטים. למעשה, כבר שנים שאתם חולמים לעשות קורס צלילה אבל איך לומר את זה? החיים כל כך עמוסים, הניסיון התמידי לתמרן בין עבודה, משפחה והמשימות שמסביב מקשה עליכם להירשם לקורס מסודר שנמשך 5 ימים מלאים המכונה צולל מים פתוחים או קורס צלילה כוכב אחד. ובכן, חשוב להבין כי לא ניתן לקצר את התכנים המועברים בקורס הזה שכן מדובר בקורס מובנה אשר תוכנן על ידי ארגון בינלאומי המכונה פאדי ורץ כבר שנים רבות בכל העולם. מה שכן אפשר לעשות עבור כל אותם אנשים שמעוניינים לעשות קורס צלילה ואין להם חמישה ימים הוא קורס הנקרא סקובה דייבר. הקורס נמשך יומיים וחצי ובסופו תוכלו לקבל הסמכה לצלילה של 12 מטרים עם ליווי של מדריך.

קורס צלילה מזורז – כמה זמן זה נמשך?

כאמור, קורס צלילה מזורז סקובה דייבר נמשך יומיים וחצי. הקורס אינו מצריך ניסיון קודם ובסופו אתם מקבלים תעודת הסמכה של PADI שתאפשר לכם אחריו לצלול בליווי מדריך לצלילה של עד 12 מטרים בכל העולם. חשוב לציין כי כל קורס שתבחרו ניתן לעשות באופן פרטני ובהתאמה מושלמת לצרכים של כל חניך. ניתן לבצע קורס מזורז בקבוצות או בקונספט של אחד על אחד, חניך מול מדריך.

בשלב מאוחר יותר, בעתיד אם תרצו, תמיד תוכלו להרחיב את הקורס ולהיות חלק מקורס מלא מים פתוחים מה שנקרא, קורס צלילה כוכב אחד. אבל בינתיים, אל תהססו והרשמו לחווית קורס צלילה מזורז.

למידע נוסף על הקורסים שלנו נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אולי גם יעניין אתכם

Posted in בלוג